Skoro Święta Wielkanocne zaczynają się już w następny weekend, czas pomyśleć o jakieś szybkiej i prostej dekoracji, która umili nam nieco...

Wielkanocne DIY. Jak udekorować pokój na Wielkanoc?

/
0 Comments
Skoro Święta Wielkanocne zaczynają się już w następny weekend, czas pomyśleć o jakieś szybkiej i prostej dekoracji, która umili nam nieco atmosferę tegorocznych Świąt. 

Ja sama zabrałam się za dekorowanie mieszkania dopiero teraz, ponieważ zabrakło mi czasu na jakiekolwiek wcześniejsze przygotowania. Na szczęście mam jeszcze troszkę czasu do Wielkanocy, co jednak nie oznacza, że więcej wolnego czasu - wcale nie. 

Wielkanocne diy

Dlatego korzystając z okazji wolnego dnia, postanowiłam nastroić siebie i nasze mieszkanie do tych radosnych wiosennych świąt. Zaczełam od swojego miejsca biurowego, bo tu uwielbiam spędzać swój wolny czas. 

Stworzyłam małą girlandę DIY, nic skomplikowanego, a coś co naprawdę wykonuje się szybko i nadaje znacznie charakteru pomieszczeniu. Całość można zobaczyć na filmiku tutaj

 Dekorowanie pokoju na Wielkanoc

 wielkanocna dekoracjawielkanocne dekoracje
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)