Próbowałam odnaleźć informacje w necie, jak długo podróżują pocztówki czy listy, z Chin do Europy, ale na próźno. Na szczęście, z pomocą p...

Jak długo podróżuje pocztówka z Chin do Europy?

/
0 Comments
Próbowałam odnaleźć informacje w necie, jak długo podróżują pocztówki czy listy, z Chin do Europy, ale na próźno. Na szczęście, z pomocą przyszła mi moja profilowa strona na postcrossingu.  Dzięki niej mogłam sama sprawdzić okres czasu podróży moich wysłanych pocztówek do Chin. Oczywiście należy brać całość w zaokrągleniu. Wszystko zależy bowiem od dystansu oraz od tego, kiedy dany user (adresat) zarejestrował wysłaną do niego pocztówkę. 

Jak długo podróżuje pocztówka z Chin do Europy?

Całościowo wyglada to w zakresie od jednego do półtora miesiąca, z przedłużeniem do dwóch. To sporo, prawda? Jeśli jednak wezmę pod uwagę kwestię, że niegdyś pocztówkę wysłaną z Polski do Irlandii (gdy mieszkałam jeszcze w Irlandii) otrzymałam po dwóch latach, to te dwa miesiące oczekiwania na pocztówkę z Chin, jest niczym ;)








You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)