Niegdyś prowadzenie pamiętnika nie było niczym szczególnym, co więcej było to rzeczą absolutnie oczywistą i co druga osoba taki pamiętnik ...

Dlczego warto pisać pamiętnik? Prowadzenie dziennika.

/
1 Comments
Niegdyś prowadzenie pamiętnika nie było niczym szczególnym, co więcej było to rzeczą absolutnie oczywistą i co druga osoba taki pamiętnik posiadała. Nie tylko do spisywania zdarzeń z życia, ale również do prowadzenia ważnych notatek, spisywania myśli, czy notowania naukowych, wyższych aspektów. 

Pamiętnik, czy notes był rzeczą ważną. Dzisiaj, w dobie szybko rozwijającej się technologii, możnaby przypuszczać, że fizycznie, pamiętniki przestały odgrywać wielką oraz znaczącą rolę. Choć jak to z upływem czasu bywa, historia koło zatacza, a prowadzenie takiego dziennika zdarzeń stało się nawet wręcz modne. Może już nie tyle praktyczne, co kiedyś, ale tworzone z pasjonującą przyjemnością.

Prowadzenie dziennika

Można spojrzeć na to również z innej strony, tej sentymentalnej i przeszłościowej. To spisywanie naszego życia, dzielenie się chwilami, do których po latach chętnie wraca się z wielkim sentymentem i uczuciem. To skarbnica wspomnień i piękna pamiątka na przyszłość.

Pisanie pamiętnika

skórzana oprawa

 zalety pisania pamiętnikaYou may also like

1 komentarz:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)