Kwitnące drzewa i krzewy są jednymi z najlepszych oznak wiosny, z ich barwą odżywamy i my, każdego roku. Nie da się ukryć, że spacer w par...

Kwitnące drzewa i krzewy.

/
0 Comments
Kwitnące drzewa i krzewy są jednymi z najlepszych oznak wiosny, z ich barwą odżywamy i my, każdego roku. Nie da się ukryć, że spacer w parku, gdy kwitną już kwiaty na drzewach, jest wielką przyjemnością, większą niż zazwyczaj, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś alergikiem ;) 

Flowering trees and shrubs.

 Pogoda w tym roku jest dość przewrotna i z tego co wiem, to nie tylko u mnie w Holandii, ale również i w Polsce i w innych krajach Europy. Znacie to powiedzienie na temat marca i kwietnia? Marzec, kwiecień poprzeplata ... dokładnie tak, więc z jednej strony, fikuśna pogoda to coś czego możemy się jeszcze spodziewać, jednak z drugiej, chyba każdy z nas ma dość zimnej i szarej aury za oknem. Niech wiosenna temperatura zostanie juz z nami i uraczy nas do początku lata.  

zdjęcie kwitnących wiśni

kto to jest postcrosser?

zapach porannej kawy
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)