google.com, pub-3725043939020698, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Pachnące kartki świąteczne DIY. - Memories that remain ...

Co powiecie na to, aby nasze własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, nie tylko ładnie się prezentowały, ale również pachniały?  Twor...

Pachnące kartki świąteczne DIY.

/
2 Comments
Co powiecie na to, aby nasze własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, nie tylko ładnie się prezentowały, ale również pachniały? 

Tworzenie kartek na Święta to już u mnie tradycja, wykonuje je bowiem co roku. Nie mam może jakiegoś ogromnego talentu, ale projektowanie ich sprawia mi dużo radości, relaksuje i wycisza. Poza tym wiem, że taka własnoręcznie wykonana kartka sprawi osobie obdarowanej dużo więcej radości i doceni ją znacznie bardziej, aniżeli taką, którą kupiłabym w sklepie. 

Kartka świąteczna diy

Do stworzenia pachnącej kartki zainspirowało mnie nic innego, jak  - odświeżacz zapachowy w postaci choinki, do samochodu! Taka prosta historia siedzącej osoby w samochodzie patrzącej się na ten wiszący odświeżacz, dostającej olśnienia - eureka ;) 

Cały tutorial możecie zobaczyć tutaj, gdzie zaprezentowałam 3 motywy i opcję do wykonania pachnących kartek świątecznych. Sposób na kartkę świątecznąYou may also like

2 komentarze:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)