Od początku tego roku, wiedziałam, że chce rozpocząć moją kolejną przygodę z "journalem", co prawda przymierzałam się do stworze...

Przygoda z Journalem. Jak wykorzystać znaczki w pamiętniku?

/
0 Comments
Od początku tego roku, wiedziałam, że chce rozpocząć moją kolejną przygodę z "journalem", co prawda przymierzałam się do stworzenia tzw. Bullet Journal, ale w rezultacie stwierdziłam, że pochłania to zbyt dużo czasu i wymuszało we mnie coś, co jednak wolałabym tworzyć z przyjemnością a nie z obowiązku. Plan co prawda powstał, ale na jego realizację przyjdzie jeszcze czas.

Tym razem chciałam stworzyć coś, gdzie będę mogła kompletować i trzymać różnego rodzaju znaczki, bilety i etykiety, które uzbierały sie wraz z moim początkiem postcrossingu oraz podróżowaniem. 

 Journal Stamps

Takie journale widziałam już na kilku forach i spodobały mi się na tyle, że postanowiłam stworzyć taki również dla siebie. Mam już kilka albumów podróżniczych, które zrobiłam sama i w których trzymam wszelakie pamiątki z podróży. 

Znaczków nie kolekcjonuje, ale przyznam szczerzę, że niektóre są na tyle piękne, że szkoda aby były pochowane gdzieś na dnie kartonu. Dlatego poczyniłam już pierwsze kroki z moim nowym pamiętnikiem z sentencjami i znaczkami. You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)