Co jest natrwalszym materiałem i środkiem przekazu od zarania dziejów? Oczywiście papier! Większość z nas wie, że to dzięki temu cywilizac...

Akcja z kapsułą czasu "Wiadomość do przyszłośći"!!!

/
0 Comments
Co jest natrwalszym materiałem i środkiem przekazu od zarania dziejów? Oczywiście papier! Większość z nas wie, że to dzięki temu cywilizacja ruszyła do przodu. Gdyby nasze życie nie zostało spisane na papierze, nie byłoby nie tylko postępu ale i pieknych ludzkich wspomnień. 

Listy, to coś co wysyłaliśmy od dawna, dzięki nim mogliśmy komunikować się z ludźmi z różnych zakątków świata i zdobywać cenne informacje. Choć w dobie internetu, ten zwyczaj został nieco zminimalizowany, nadal propagandujemy tą ideę i wysyłamy listy, pocztówki, kartki okolicznościowe itd....

co to jest kapsuła czasu?

Papiery POL przygotowało piękną akcję, o której nie mogłabym tutaj nie wspomnieć. Stworzyli bowiem prawdziwą kapsułę czasu, dzięki której możemy już teraz skomunikować się z przyszłością i zostawić naszym przyszłym pokoleniom wiadomość. Kapsuła taka będzie zawierać prawdziwe świadectwo naszej epoki i zostanie otwarta kiedy nadejdzie odpowiednia chwila i wszyscy będą mogli zapoznać się z jej zawartością.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym co chciałbyś napisać komuś z przyszłości?

Co chciałbyś aby o nas wiedzieli, o Tobie, o naszym aktualnym życiu na ziemi? Gdybyś tylko mógł przenieść się w czasie, co chciałbyś powiedzieć przyszłym pokoleniom?
Dzięki firmie Papiery POL, która postanowiła stworzyć kapsułę czasu, każdy z nas ma możliwość wysłania informacji do kogoś z przyszłości. Jedyne do trzeba zrobić to wejść na stronę i zostawić wiadomość, która zostanie wydrukowana na papierze i umieszczona w specjalnie przygotowanej do tego kapsule czasu. Wszystko jest jak najbardziej anonimowe!

Nie czekaj i już teraz wyślij swoją wiadomość do przyszłości wchodząc na www.papierypol.pl. Niech twoja wiadomość przetrwa wieki i pozwoli przyszłym pokoleniom dowiedzieć się, jak wyglądał świat w roku 2017. 

Więcej o akcji dowiecie się oglądając video https://www.youtube.com/watch?v=f8MUj_Fi_6Y

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)