Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Ośmieliłabym się nawet stwierdzić, że jest najpiękniejszym miastem. Co roku przyciąga d...

Mapa Krakowa na Pocztówce | Pocztówkowy

/
1 Comments
Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Ośmieliłabym się nawet stwierdzić, że jest najpiękniejszym miastem. Co roku przyciąga do siebie tysiace turystów z wielu zakątków świata, nie bez powodu.

Myślę, że każdy kto choć raz był w Krakowie, zakochał się w tym miejscu bez opamiętania. Ja, choć nie raz już tam byłam, wciąż mogłabym tam powrócić, co też z mężem, razem planujemy.

 Mapa Krakowa

Poniższa pocztówka co prawda przywędrowała do mnie z sąsiedniej (względem Polski) Ukrainy, ale nadawczyni sama wyraziła uwielbienie do tego miasta. Wcale się nie dziwię.

Przy okazji taka pocztówka to niezły plan, aby zorganizować sobie zwiedzanie. Wszystkie bowiem, główne atrakcje, zostały na niej zawarte. 

 Przewodnik po Krakowie

blog o pocztówkach

Memories That Reamin - Blog PocztówkowyYou may also like

1 komentarz:

  1. Dla mnie takie "animowane" mapki są w zupełności wystarczające do zaciekawienia miastem i podróży po nim. A po podróży zawsze można przypiąć w widocznym miejscu, żeby przypominała o minionej przygodzie.

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)