Sezon letni mamy już za sobą, a wspomnienia z letnich wakacji odchodzą w niepamięć. Powoli przygotujemy się do myśli o krótszych dniach i...

Zaplanuj urlop na sezon narciarski już teraz – Serfaus-Fiss-Ladis w Austrii.

/
0 Comments
Sezon letni mamy już za sobą, a wspomnienia z letnich wakacji odchodzą w niepamięć. Powoli przygotujemy się do myśli o krótszych dniach i zbliżającego się chłodu. Jednak zmiana sezonu to również okres planowania kolejnego urlopu. Dla miłośników gór i dla tych, którzy uwielbiają sporty zimowe, a nie chcą pozostać w kraju, gdzie warunki narciarskie są bardzo nieprzywidywalne, kierunek może być tylko jeden - austriackie Alpy


Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć planować swoje ferie. Ekskluzywne i popularne ośrodki europejskie szybko się zapełniają. Wielu wczasowiczów tkwi w mniejszym wyborze lub w ogóle nie ma wyboru, bo czekali zbyt długo, aby zarezerwować miejsce na ich wypoczynkową narciarską podróż. 


Wypady zimowe stają się ostatnio coraz bardziej popularne, nie tylko dla narciarzy i snowboardzistów, którze wolą nie czekać do ostatniej chwili, aby mieć pewność, że najlepsze warunki zostaną im zapewnione, również te śniegowe i pogodowe – jak być tego pewnym?
Decydując się na alpejską okolicę, w której słońce świeci najczęściej! Minimalizuj więc złe warunki atmosferyczne.


Region Serfaus-Fiss-Ladis położony jest wśród przepięknych, alpejskich krajobrazów na wysokości 1200-1400 metrów i jest najbardziej pogodnym rejonem w Tyrolu. Jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i zaawansowanych narciarzy. Nie musisz się więc obawiać, że zabraknie ci atrakcji. Większą obawą może być jedynie fakt, że bedzie ich za dużo i nie bedziesz chciał wracać do domu!


Dla rodzin z dziećmi znajdują się tu aż trzy specjalnie przygotowane tereny narciarskie, szkółki z profesjonalnymi i doświadczonymi instruktorami. W regionie możesz również bez obaw skorzystać z opieki dla maluchów. Zobacz: Świat dzieci Berty oraz tereny dla dzieci. Właśnie dlatego Serfaus-Fiss-Ladis już kilkakrotnie otrzymał tytuł najbardziej przyjaznego rodzinom regionu w Alpach.

Osoby, które lubią sportowo-narciarskie wyzwania mają do dyspozycji 460 hektarów ogromnej powierzchni, a na niej 162 km tras narciarskich, 68 kolejek i wyciągów, 112 km codziennie przecieranych tras biegowych, tory saneczkarskie, tereny do freeride’u, snowparki, wszelkie odmiany niekonwencjonalnych sportów zimowych i stoków tematycznych, a także 19 stacji dobrego samopoczucia


Rezerwacja urlop narciarskiego może być trudnym doświadczeniem, gdy mamy tak dużo miejsc do wyboru i tak wiele czynników do rozważenia. Niektóre ośrodki są idealne dla początkujących, inne bardziej nadają się dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Warto więc rozważyć miejsce, które cieszy się dobrą sławą i zapewnia wszystko to, co wymieniłam wyżej, w jednym miejscu. Koniecznie zobacz: tygodnie ofert specjalnych 2017, czyli okres między 18 marca a 23 kwietnia 2017 r., kiedy w Serfaus-Fiss-Ladis na narciarzy czekają różne promocje, zniżki i rabaty. Warto to sprawdzić i rozważyć.A na zakończenie kosminczna przechowalnia sprzętu w Fiss – supernowoczesna przestrzeń z samoczyszczącymi się szafkami na narty.


Zdjęcia pochodzą z Serfaus-Fiss-Ladis  You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)