Wewnętrzną siłę posiada każdy z nas. Nie zawsze potrafimy z niej korzystać lub ją odkryć, czasem o niej zapominamy i popadamy w stan smutk...

Jesteś Silny! "Jej Bent Sterk" - Pocztówka z przesłaniem.

/
0 Comments
Wewnętrzną siłę posiada każdy z nas. Nie zawsze potrafimy z niej korzystać lub ją odkryć, czasem o niej zapominamy i popadamy w stan smutku czy (co gorsza) depresji. Chyba każdemu znane jest takie doświadczeni apatii i bezsilności co jakiś czas. Nie oznacza to jednak, że nie potrafimy się z tego pozbierać, podnieść i pójść dalej, bo nawet najbardziej słaba psychicznie lub fizycznie osoba, potrafi znaleźć w sobie tą wewnętrzną siłę jeśli tylko tego zapragnie i bardzo sie o to postara. Jesteśmy kowalami własnego losu, to jaki on bedzie, zależy tylko i wyłącznie od nas. 

jej bent sterk

Tą piękną pocztówkę z przesłaniem "Jesteś silny", czyli z niderlandzkiego "Jej Bent Sterk" otrzymałam od bardzo dobrej i życzliwej koleżanki, którą poznałam w Holandii na studiach. Również Polki. Szybko się zaprzyjaźniłyśmy i razem dzielimy doświadczenia związane z wieloma trudnościami, które napotkałyśmy na studiach i stażu. Wyczerpujące egzaminy, brak pewności siebie (jako, że pochodzimy z innego kraju) to jedne z problemów, które jednak sprawiły, że połączyły nas w tym samym kierunku. Dobrze jest mieć osobę, która nas rozumie i wspiera, nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że mamy wszystko pod kontrolą. Mam nadzieje, że Ty, Drogi Czytelniku, również taką masz.

przesłanie na pocztówce
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)