Bardzo się cieszę, że pomimo całej tej krążącej wokół technologii i ery komputerów, są takie momenty, kiedy bierzemy długopis do ręki i za...

Jak zrobić kartki świąteczne - prosto i efektownie! DIY

/
2 Comments
Bardzo się cieszę, że pomimo całej tej krążącej wokół technologii i ery komputerów, są takie momenty, kiedy bierzemy długopis do ręki i zaczynamy pisać.... pisać w tym przypadku świąteczne życzenia, ale tradycje są przecież po to aby je podtrzymywać! 

Wypisywanie życzeń świątecznych na kartkach, to jedna z wielu przyjemności przed Świętami. Bardzo to lubie, a muszę przyznać, że co roku wysyłam ich naprawdę sporo. 

 jak zrobić kartki na świeta diy

Lubie ten zapach papieru i fakt, że dzięki tym kilku słowom zapisanym na nim, sprawię komuś przyjemność, nawet tym osobom, których nie widziałam już lata, a którzy wciąż pozostają w pamięcie. 

Poniżej znajdziecie propozycje na to, jak stworzyć samemu kartkę świętaczną. Im prościej tym lepiej, nie trzeba się nawet specjalnie wysilać, aby stworzyć coś indywidualnego :)

 jak zrobić kartkę świąteczną

 proste kartki świąteczne diy

 prosta kartka na święta

Robienie kartek na Święta Bożego NarodzeniaŹródła zdjeć:  1  2  3  4  5  6  7  


You may also like

2 komentarze:

  1. Są piękne! Moim zdaniem przydałoby się, żebyś dodała jeszcze krok po i kroku jak zrobić takie kartki. Pozdrawiam (*˘︶˘*)

    OdpowiedzUsuń
  2. Są piękne! Moim zdaniem przydałoby się, żebyś dodała jeszcze krok po i kroku jak zrobić takie kartki. Pozdrawiam (*˘︶˘*)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)