Bardzo często kupiejemy prezenty świąteczne w ostatniej chwili, podobnie jest z ich pakowaniem i udekorowaniem tych paczek. Na takie okazj...

Świąteczne etykiety na prezenty - do wydruku.

/
0 Comments
Bardzo często kupiejemy prezenty świąteczne w ostatniej chwili, podobnie jest z ich pakowaniem i udekorowaniem tych paczek. Na takie okazje jak Święta, warto się bowiem postarać, aby paczka z upominkiem również atrakcyjnie zachęcała swoim wygladem. 

Z pomocą przychodzą nam wówcza nie tylko kokardki i ciekawy papier, ale również etykiety. Dzięki nim możemy rozróżnić dla kogo jest dany prezent, oraz dodać kilka miłych słów od siebie. 
Takie mini liściki z pieknym świątecznym motywem - dlaczego nie?! 

 etykiety na święta do wydruku

Obecnie bardzo łatwo można znaleźć w internecie ciekawe wydruki, za które nie trzeba płacić i które można wydrukować i przygotować w każdej chwili. Więc jeśli posiadasz drukarkę nic nie stoi na przeszkodzie aby takie etykiety wykorzystac i udekorować nimi prezenty. Te poniższe są wyjątkowo piękne w swojej prostocie. Znalałam je na blogu the plumed nest a darmowe wydruki znajdziecie tutaj

 świąteczne ektykiety na prezenty

 świąteczna girlanda

 dekoracje na boże narodzenieYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)