Nie da się ukryć, że gwiazda to motyw przewodni Świąt Bożego Narodzenia , dlatego, tak często jest wybierany w kwesti dekoracji do domu. M...

Dekoracje świąteczne papierowowymi gwiazdkami.

/
2 Comments
Nie da się ukryć, że gwiazda to motyw przewodni Świąt Bożego Narodzenia, dlatego, tak często jest wybierany w kwesti dekoracji do domu. Małe gwiazdki mają mnóstwo uroku, a te duże są bardziej klasyczne i manifestujące - święta nadchodzą!

Skoro więc nadchodzą, warto juz teraz pomyśleć o ciekawych dekoracjach do domu. Możecie je zrobić sami lub kupić. To już zależy od waszego czasu, budżetu i kreatywności. 

 papierowa gwiazda

Kolorem przewodnim tych gwiazdek jest czerń i to nie przypadkowo, pasować bowiem będą do każdej dekoracji, do każdego prezentu czy upominku. Sami tylko zobaczcie jak pieknie prezentują sie gwiazdki w dekoracji. 


 paper stars

 duża gwiazda z papieru

 czarna gwiazda

 czarne gwiazdki z papieru

 black stars

Źródła zdjęć: 1  2  3  4  5  


You may also like

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne ozdoby, chciałabym coś takiego zrobić, ale niestety talentu brak :( Podoba mi się pomysł, aby zrobić te gwiazdki w neutralnym kolorze. Wszędzie będą pasować! Zazwyczaj takie rzeczy są albo białe, albo czerwone :)
    Btw, nie mogę dać komentarza pod listą blogów (trochę techniki i człowiek się gubi :( ), a chciałabym się na niej znaleźć (o ile można :) ). kartkinaswiat.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)