Hoberman jest międzynarodowym wielokrotnie nagradzanym wydawcą fotograficznym prezentującym głównie prace z obrazem Afryki. Firma należy ...

Hoberman -popularny wydawca fotograficzny w Południowej Afryce

/
0 Comments
Hoberman jest międzynarodowym wielokrotnie nagradzanym wydawcą fotograficznym prezentującym głównie prace z obrazem Afryki. Firma należy do ojca i syna - Geralda i Marca Hobermanów. Założona została w 1999 roku.
Hoberman jest również producentem luksusowych jakości drukowanych produktów oraz pocztówek, plakatów, zakładek, czasopism itp., opisywany w wielu wiodących ośrodkach turystycznych na całym świecie, w tym także w Warszawie, Łódzi, Namibii, Londynie i Nowym Jorku.

Hoberman Photographic Publishers

Hoberman produkuje szeroką gamę pocztówek i innych produktów drukowanych w celach turystycznych i są liderami na rynku na różnych rynkach międzynarodowych, w tym: Cape Town, Namibii, Republiki Południowej Afryki Szlaku Wina, Johannesburg, KwaZulu Natal, Londynie i Anglii.

Stale rosnący asortyment obejmuje:  Pocztówki ; Plakaty ; Montowane wydruki  ; Zakładki  ; Breloki  ; Magnesy na lodówkę  ; Czasopisma  ; Szkic książki  ; Wygaszacze ekranu .

Hoberman populaire foto-editor in Zuid-Afrika
Produkty Hoberman są bardzo popularne, nawet (lub zwłaszcza) w ówczesnych czasach cyfrowych. You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)