Postcrossing daje nam wiele przyjemnosci i niespodzianek. Nie zawsze są one trafne, nie zawsze zaspokajają nasze wymagania. Po kilka latac...

Apetyczna pocztówk z wymiany, czyli co otrzymałam z Rosji.

/
2 Comments
Postcrossing daje nam wiele przyjemnosci i niespodzianek. Nie zawsze są one trafne, nie zawsze zaspokajają nasze wymagania. Po kilka latach nauczyłam się jednak doceniać każdą pocztówkę, nawet tą, która nie spełania wymagan zapisanych w publicznym profilu
Każdy gest, styl pisma, przypieczętowany znaczek i droga jaką przebyła dana pocztowka, sprawia, ze staje się wyjątkowa bez względu na fakt, co znajduje się na jej zdjęciu.

cake photo

Oczywiście, gdy do wszystkiego tego dochodzi to idealne zdjecie - całość staje się jeszcze bardziej perfekcyjna, bo cieszy nie tylko umysł, ale i oko. 

Prezentowana pocztówka nie pochodzi z losowania postcrossingowego, ale była również wielką niespodzianką. Otrzymałam ją od Lizy z Rosji, która zaproponowała mi wymianę. Obie uznałysmy, ze poznamy nasze PC profile i same zadecydujemy co do siebie wysłać. 

Wybór nie mógł być lepszy niż ten .... 
Bardzo mnie ten smaczny obraz ucieszył. 
Uwielbiam inspirować się zdjeciami, zarówno techniką ich wykonania i aranżacji obrazu, jak i (w przypadku ciast) - samym wypiekiem. 

Mam ochotę na coś słodkiego za każdym razem gdy spoglądam na tą pocztówkę. 
Usiąść spokojnie z kawą i rozkoszowac się smakiem.....
Hmmm....muszę się z tym smakiem obejść...ale zawsze pozostaje mi kawa i apetycznie wyglądająca pocztówka;)

Postcard Russia

Miłego dnia. 

You may also like

2 komentarze:

  1. Co prawda nie biorę udziału w postcrossing - ale uwielbiam pocztówki, wysyłam i kocham je dostawać. Pocztówki które przechodzą cała drogę bez koperty, ze znaczkiem - to kawałek historii :)) Sama zbieram stare i nowe pocztówki dotyczące mojego miasta, najbardziej ucieszona jestem, kiedy są zapisane :)) Pozdrawiam serdecznie :)) Dziękuję za odwiedziny :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapisane , z pieczątką i zanczkiem - te zawsze są bardzo wartościowe, własnie ze wzgludu na trasę jaką przebyły i historię. Pozdrawiam cieplutko

      Usuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)