Urok, jaki od dziesiątek lat skłania turystów do wycieczek na Malezję to: niesamowite krajobrazy, które łączą w sobie tereny wyspy Borneo...

Co warto zobaczyć w Malezji?

/
2 Comments
Urok, jaki od dziesiątek lat skłania turystów do wycieczek na Malezję to: niesamowite krajobrazy, które łączą w sobie tereny wyspy Borneo, wyjątkową architekturę typową dla rozwijającej się niezwykle szybko Azji Południowo-Wschodniej i urocze, wręcz klimatyczne zakątki Półwyspu Malajskiego. Nie dziwi więc fakt, że Malezja jest jednym z najchętniej odwiedzanych krajów a na listach biur podróży odgrywa z każdym rokiem coraz większą rolę.

Malezja co trzeba zobaczyćCo warto zobaczyć w Malezji?


  • Petronas Towers – najwyższe, bliźniacze wieże na świecie, których architektura zapiera dech w piersiach
  • Hotele, które szczycą się wieloma gwiazdkami i atrakcjami turystycznymi, z których grzech nie skorzystać
  • Ponad 50 parków narodowych i rezerwatów, które odsłaniają przed turystą setki nieznanych gatunków zwierząt, egzotycznych roślin i miejsc, w których chciałoby się zostać na dłużej
  • Miasta, takie jak stolica – Kuala Lumpur, w której nowoczesność miesza się z tradycją, budowle urzekają postępem technicznym a ludzie przyjaznym nastawieniem i wręcz babciną gościnnością.


You may also like

2 komentarze:

  1. już to pisałam na FB, ale się powtórzę, bo kartka jest tego warta - cudo!

    OdpowiedzUsuń
  2. rzeczywiscie nalezy do dość atrakcyjnych pocztowek.

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)