Margarita to aż 72 złociste plaże, karaibskie muszle, turkusowe morze i szereg kurortów turystycznych, świetnie przygotowanych na napły...

Margarita, czyli w poszukiwaniu ciepla

/
0 Comments
Margarita to aż 72 złociste plaże, karaibskie muszle, turkusowe morze i szereg kurortów turystycznych, świetnie przygotowanych na napływających tu co roku turystów. Na wyspie odczujemy wyjątkową atmosferę, którą tworzą gościnni mieszkańcy, słoneczna pogoda oraz połączenie nakładających się na siebie dwóch krajobrazów - dzikiej Wenezueli i sielankowego wybrzeża Karaibów.

Urok tropikalnej Margarity działa jak magnes i czyni z niej miejsce chętnie odwiedzane i lubiane przez wczasowiczów. Atutami wyspy są temperatury niespadające poniżej 25 stopni C, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych oraz bogate życie nocne charakterystyczne dla wszystkich istniejących tu większych kurortów. 


Każda z plaż Margarity wyróżnia się czymś szczególnym. Do najsłynniejszych należy El Agua – bajecznie czysta i świetnie zagospodarowana, przy której usytuowane są liczne knajpki, tawerny, restauracje, dyskoteki, kluby nocne oraz kasyna dla miłośników mocnych wrażeń. Podobnie wyglądają sąsiednie kurorty, z równie bogatą ofertą rozrywek - Moreno, El Silguero, Pampatar and El Yaque, znana na całym świecie z długiej tradycji windsurfingu i doskonałych warunków do uprawiania tej dyscypliny sportowej.

Na wschodnim wybrzeżu Margarity, przy plażach Parguito i Guacuco, znajdziemy bogatą ofertę rozrywek, świetnie rozwinięte zaplecze rekreacyjno – sportowe oraz szereg hoteli, poczynając od tych najbardziej luksusowych, po tańsze, kameralne.


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)