Margarita to aż 72 złociste plaże, karaibskie muszle, turkusowe morze i szereg kurortów turystycznych, świetnie przygotowanych na napły...

Margarita, tropikalne wybrzeże Karaibów.

/
0 Comments
Margarita to aż 72 złociste plaże, karaibskie muszle, turkusowe morze i szereg kurortów turystycznych, świetnie przygotowanych na napływających tu co roku turystów. Na wyspie odczujemy wyjątkową atmosferę, którą tworzą gościnni mieszkańcy, słoneczna pogoda oraz połączenie nakładających się na siebie dwóch krajobrazów - dzikiej Wenezueli i sielankowego wybrzeża Karaibów.

Urok tropikalnej Margarity działa jak magnes i czyni z niej miejsce chętnie odwiedzane i lubiane przez wczasowiczów. Atutami wyspy są temperatury niespadające poniżej 25 stopni C, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych oraz bogate życie nocne charakterystyczne dla wszystkich istniejących tu większych kurortów. 

 Miasto Margarita

Każda z plaż Margarity wyróżnia się czymś szczególnym. Do najsłynniejszych należy El Agua – bajecznie czysta i świetnie zagospodarowana, przy której usytuowane są liczne knajpki, tawerny, restauracje, dyskoteki, kluby nocne oraz kasyna dla miłośników mocnych wrażeń. Podobnie wyglądają sąsiednie kurorty, z równie bogatą ofertą rozrywek - Moreno, El Silguero, Pampatar and El Yaque, znana na całym świecie z długiej tradycji windsurfingu i doskonałych warunków do uprawiania tej dyscypliny sportowej.

Na wschodnim wybrzeżu Margarity, przy plażach Parguito i Guacuco, znajdziemy bogatą ofertę rozrywek, świetnie rozwinięte zaplecze rekreacyjno – sportowe oraz szereg hoteli, poczynając od tych najbardziej luksusowych, po tańsze, kameralne.


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)