google.com, pub-3725043939020698, DIRECT, f08c47fec0942fa0 About me - Memories that remain ...

Drogi czytelniku,  Witam Cię serdecznie na moim blogu, na którym, mam nadzieje, wspólnie odnajdziemy codzienną inspirację do tworzenia ...

About me

/
0 Comments
Drogi czytelniku, 
Witam Cię serdecznie na moim blogu, na którym, mam nadzieje, wspólnie odnajdziemy codzienną inspirację do tworzenia i podziwiania ciekawych miejsc, nawet jeśli tylko "palcem po mapie".

Mam na imię Maria i mieszkam w pieknej Holandii.
Życie zaskoczyło mnie już niejednokrotnie, ponieważ Holandia to mój trzeci kraj zamieszkania i pewnie już ostatni. Choć nigdy nic nie wiadomo :)

Kocham podróżować, los sprzyjał mi w poznawaniu nowych krajów i kontynentów. Uwielbiam przy tym próbować nowych potraw i poznawać różnorodne tradycje świata. Tyle przecież pozostaje nieodkryte, a apetyt ciągle rośnie!
Dzięki deltiologii i stale powiększającej się kolekcji pocztówek, mogę ugryść mały kąsek z każdego zakątka ziemi. Nie ma przecież rzeczy niemożliwych.

Od lat interesuję się historią II Wojny Światowej i Starożytnego Egiptu oraz odkryłam twórczą miłość do tworzenia przeróżnych dzienników, które po latach będę mogła pokazać przyszłym pokoleniom i spoglądać na nie z łezką wzruszenia w oku.


Holandia - najwyższy punkt