Przygoda związana z pisaniem pamiętnika, wcale nie musi opierać się tylko na notatkach. Chodzi przeciez o wspomnienia. Je, z koleii, można...

Dodatki i pieczątki do tworzenia pamiętnika. Journal Accessories.

/
0 Comments
Przygoda związana z pisaniem pamiętnika, wcale nie musi opierać się tylko na notatkach. Chodzi przeciez o wspomnienia. Je, z koleii, można znaleźć w wielu rzeczach, nie tylko słowach, ale również obrazach, papierze, pieczątkach, starych biletach itp...

Kiedyś skupiałam wszystkie takie pamiątki w swoich albumach podróżniczych, na które do dzisiaj patrzę z sentymentem i tworzę nadal. Poniższy pamiętnik, przeznaczony jest głównie mojej pracy hobbistycznej i zbiorze znaczków, z którymi nie wiedziałam co zrobić (o czym pisałam już tutaj oraz tutaj - jak je wykorzystać). 


Aby taki pamiętnik wygladał nieco ciekawiej, warto wykorzystać kilka interesujących form jego ozdabiania, min., ciekawe pieczątki, naklejki, wycinki, a nawet rozcięte pudełka od zapałek. Inwencja twórcza potrafi zaskoczyć każdego i warto pozwolić jej, wydostać się od czasu do czas, na zewnąrzt.
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)