14 luty, Dzień Świętego Walentego , czyli potocznie nazywany Walentynkami , to taki dzień w roku, który przypomina nam o tym, aby zawsze o...

Z miłości do ... pocztówek. Valentine's Day | Memories That Remain

/
0 Comments
14 luty, Dzień Świętego Walentego, czyli potocznie nazywany Walentynkami, to taki dzień w roku, który przypomina nam o tym, aby zawsze okazywać miłość tym, których kochamy. Przynajmniej ja lubie tak to interpretwać. Nie lubie granic ;) 

Skoro o miłości mowa, to jak zawsze słowa mają tu największą moc. Kartki z serduszkami w tym dniu, dostaje mnóstwo osób i dobrze - każdy powód jest dobry, aby powiedzieć komuś, że się go kocha, oraz aby wysłać pocztówkę! 

Walentynki

Miłość do pocztówek zrodziła się we mnie jeszcze w okresie wczesnego dzieciństwa, ale dopiero około 10/12 lat temu zaczełam je kolekcjonować już na poważnie. Ta miłość przetrwała do dziś i uświadomiła mi, że posiadanie pasji jest czymś szczególnym, czym co pozwala Ci nigdy nie być całkowicie samym. 


Valentine's Day

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)