Witajcie. Dzisiaj mam do zaprezentowania dla Was jedną z paczek, które ostatnio otrzymałam w zakresie postcrossingu . Poniższa paczka p...

Snail Mail Unboxing! Postcrossingowe pudełko niespodzianka!

/
0 Comments
Witajcie.
Dzisiaj mam do zaprezentowania dla Was jedną z paczek, które ostatnio otrzymałam w zakresie postcrossingu.

Poniższa paczka przyszła do mnie od Snail Mail Box, czyli od niesustannie rozwijającej się firmy, która oferuje pudełka z niespodzianką. Czego można się w nich spodziewać? Oczywiście pocztówek, papeterii, kopert, czy akcesorii do dekoracji tzw. snail mail. Każdy kto jest zorientowany w temacie Postcrossingu, wie o co chodzi.  


Inicjatywa jest bardzo ciekawa, strona ta operuje w dwóch językach - polskim i angielskim, wiec można zrobić komuś, poza krajem, również fajną niespodziankę. Z racji tego, że zbliżają się świeta, może to być ciekawy pomysł na prezent.

Serdecznie zapraszam do zaponznania się ze stroną Snail Mail Box, oraz do krótkiej prezentacji, co jak w takim pudełku otrzymałam. Było bowiem kilka naprawdę świetnych rarytasów ;)Zobacz więcej tutaj.You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)