Witam Was z kolejnym DIY , tym samym, które prezentowałam kilka dni temu na moim blogu wnętrzarskim cleo-inspire , tutaj . Dla tych jednak...

Jak zrobić choinkowe ornamenty z papieru?

/
0 Comments
Witam Was z kolejnym DIY, tym samym, które prezentowałam kilka dni temu na moim blogu wnętrzarskim cleo-inspire, tutaj. Dla tych jednak, którzy nie śledzą mnie tam, wklejam ten post jeszcze raz tutaj, łacznie z tutorialem, który możecie z kolei zobaczyć tutaj, na youtube. 

W tym roku zaplanowałam, że dekoracje na choinkę i nie tylko, zrobie sama i jako kolor przewodni wybrałam naturalne odcienie oraz złoto. 

choinkowe ornamenty z papieru. Jak zrobić

"Aby jednak nie wydawać ponownie pieniędzy na ozdoby, które i tak pewnie wykorzystam raz, bo kobieta zmienną jest i co roku chce mieć coś innego ;) zrobienie takich ozdób samej jest nie tylko bardziej opłacalne ale również bardzo odpręża i daje mnóstwo satysfakcji.

Na dzisiaj przygotowałam dwa rodzaje ornamentów świątecznych, które możecie powiesić na choincę, zrobić z nich girlandę lub po prostu wykorzystać jako jakąkolwiek dekorację. Dwie szybkie i łatwe propozycje z bardzo ładnym efektem końcowym".

dekoracja na choinkę, zób to sam


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)