Za co wielu z nas kocha postcrossing lub samą ideę postcrossingu? Jestem przekonana, że w większości przypadkach jest to kwestia otrzyma...

Przesyłka z małą niespodzianką.

/
1 Comments
Za co wielu z nas kocha postcrossing lub samą ideę postcrossingu?
Jestem przekonana, że w większości przypadkach jest to kwestia otrzymania listowej bądź pocztówkowej niespodzianki. Czegoś, co sprawia nam radość.

Dla każdego miłośnika deltiologii nie ma chyba wikęszej niespodzianki niż otrzymanie takich egzemplarzy, które powiekszają jego kolekcję.


Dzięki uprzejmości Ani, otrzymałam cudowne egzemplarze pocztówek, o tyle niespodziewane dla samej nadawczyni co i dla mnie, bowiem w tej pieknie zadresowanej kapercie (cóż za piekne znaczki!) znalzła się min. kolekcja pocztówek przedstawiająca Oficerów i Trebaczy Jazdy Konnej Księstwa Warszawskiego.

snail mail PolandPodobne egzemplarze już posiadam w swoim albumie, z koleckją mundurów oficerów i trębaczy ze świata. Nie muszę chyba wspominać, jak wielka było to dla mnie niespodzianka i radość z powiększenia mojej kolekcji.


You may also like

1 komentarz:

  1. Te pocztówki są świetne!
    Gratuluję Tobie i nadawczyni również - to cenna perełka w kolekcji :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)