Wypisywanie kartek świątecznych to dla mnie taka sama przyjemność, jak pakowanie prezentów, bardzo to lubie. Na świeta wypisuje je w ilośc...

Darmowe wydruki kartek świątecznych!

/
2 Comments
Wypisywanie kartek świątecznych to dla mnie taka sama przyjemność, jak pakowanie prezentów, bardzo to lubie. Na świeta wypisuje je w ilościach hurtowych i cieszę się, że w pewnym stopniu przyczyniam się do celebrowania tej świątecznej tradycji :) 

free printable xmas card

Poniżesz propozycje kartek świątecznych zostały zaprojektowane przez the felted fox i są ciekawą alternatywą, dla osób, które jeszcze nie zaopatrzyły się w kartki na świeta. Mogą posłużyć nie tylko jako tradycyjna kartka wysłana pocztą ale również jako dodatek do prezentów. 

kartki świąteczne
Jako, że nie mam predyspozycji do udostępniania druku, wysyłam Was na oryginalną stronę, tam znajdziecie linki do wydruków :) Zapraszam tutaj
You may also like

2 komentarze:

 1. Ten zwyczaj wysyłania kartek zanika :(, ale ja lubię dostawać właśnie życzenia w takiej formie :)
  Dziękuję Marysiu za udostępnienie likna :)
  Pozdrawiam!
  Marta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierzę, że nie zanika. Tym bardziej gdy widzę, jak miłośników postcrossingu (kolekcjonerów pocztówek) wciąż przybywa :))
   Pozdrawiam gorąco

   Usuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)