W dzisiejszym społeczeństwie opartym na ogólnej komunikacji przez Social Media, bycie Blogerem zyskało inną formę. To nie tylko dzie...

Reach Blogger - realizuj swoją blogową pasję i zarabiaj.

/
2 Comments
Reach Blogger opinia


W dzisiejszym społeczeństwie opartym na ogólnej komunikacji przez Social Media, bycie Blogerem zyskało inną formę. To nie tylko dzielenie się swoim światem z innymi, inspirowanie i często realizowanie swojej pasji, ale również swoista metoda na dorobienie się kilku groszy. Jeśli poświecisz swój czas i ulokujesz swoje priorytety we właściwym punkcie, możesz dojść do wspaniałych rezultatów. 
Opcja dla studentów, osób bez pracy, czy zwyczajnie dla tych, którzy sami chcą decydować o swoich realizacjach - również tych finansowych. 

Na Reach Blogger trafiłam za pośrednictwem wysłanego do mnie e-maila. Stosunkowo często otrzymuje takie lub podobne wiadomości i choć większość z nich mogę zaliczyć do spamu, nie ignoruje ich i zawsze sprawdzam. W końcu ktoś się natrudził aby znaleźć mój blog i adres 'mejlowy'. 
Ta platforma jednak mnie zaciekawiła do tego stopnia, że postawnowiłam przejrzeć ofertę i w pewnym sensie zaufać jej i sobie. Dlaczego? Przeczytaj dalej ... : 

Na co zwróciłam uwage wybierając Reach Blogger: 

1. Estetyka i wygląd - zawsze zwracam na to uwagę, zarówno w stosunku do blogów jak i innych portali społecznościowych. Lubie nacieszyć oko i lubie gdy wszystko jest czytelne i proste.  Już na samej stornie głównej ktoś sie napracował, aby jak najlogiczniej wyjaśnić na czym polega cały proces. Po zalogowaniu jest równie prosto i bez komplikacji.

2. Komunikacja - miałam mały problem podczas rejestrowania swojego bloga. Po wpisaniu danych wciąż nie mogłam nic dodać. Z prawej dolnej strony pokazuje się okienko - "porozmawiaj z konsultantem". Nie omieszkałam więc tego użyć i poinformować o zaistniałym problemie. Już po minucie wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku, a nawet zostałam poprawiona przy drobnym szczególe liczbowym, którego sama nie zauważyłam, a który jednak znaczył dużo ;) Porada i rozmowa z konsultanetem była nie dość, że kompetentna to również przyjemna. Lubie gdy osoba po drugiej stronie ekranu nie traktuje Cie jak kolejnego zarejestrowanego numerka, ale jako człowieka. Szacunek przede wszystkim. 

3. Zlecenia - to Ty sam decydujesz o tym, jakie zlecenie wybrać, sam zgadzasz się na warunki albo je określasz. Decydujesz o czym chcesz pisać i za jaką cenę - możesz się targować i szukać kompromisu obopólnego dla obu stron. Uważam to za dużą zaletę, którą sobie cenie. 

4. Realizacje płatności - możesz zdecydować, również jako osoba fizyczna, czy płatność ma zostać dokonana drogą transferową do konta bankowego czy przez paypal'a. Mieszkając za granicą jest to dla mnie ważne. 


Dla kogo jest Reach Blogger? 

Dla Ciebie, bo skoro jesteś blogierem tak jak ja, nic nie stoi na przeszkodzie aby poświęcić 2 minuty na rejestracje i zarabiać dla siebie jak i na własnych warunkach.  
You may also like

2 komentarze:

 1. :>
  Brzmi interesująco, a konkrety? :>
  Pokażesz przykładową notkę z ew. kwotą, czy to jest hmmmm..zbyt prywatne? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do danych z mojego konta nie ma nawet dostępu mój życiowy partner, a co dopiero publiczne forum ;)

   Usuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)