Bagels & Beans to wyjątkowe miejsce, w którym można napić się pysznej kawy i zjęść równie smaczne i  świeże bajgielowe kanapki podziw...

Bagels & Beans Rotterdam - De Oathie bagel.

/
0 Comments
Bagels & Beans to wyjątkowe miejsce, w którym można napić się pysznej kawy i zjęść równie smaczne i  świeże bajgielowe kanapki podziwiając z dużych okien kawałek Rotterdamu. 
Współczesna koncepcja gościnności, oaza spokoju, harmonii i ludzkiej uwagi - to wszystko możesz w tym miejscu odnaleźć w czasie coraz bardziej zatłoczonym i zaawansowanym technologicznie. 

Czy to brzmi przyjemnie? Dla mnie osobiście o tyle dobrze, że mogłam zamówić bagielkę bezglutenową - wciąż bardzo pyszną. Wniosek nasuwa się sam - polecam i sama jeszcze tam powrócę!

Bagels & Beans Rotterdam

Bagels & Beans to holenderska sieć gastronomii, który została założony w 1996 roku. Założyciel Ronald Baker otworzył pierwszy oddział Ferdinand Bolstraat w Amsterdamie. Bagietki & Beans skupia się w szczególności na popularnym, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, chlebie obwarzanym. 

W 2012 Bagels & Beans posiadał 51 oddziały w Holandii i cztery w przygotowaniu. 

Adres: 
Stieltjesstraat 210
3071 JX Rotterdam
Telefoon: 010-2900269
E-mail: stieltjes@bagelsbeans.nl 

Otwarte (Openingstijden):
Poniedziałek / Maandag: 10:28 - 17:31 uur
Od wtorku do piątku / Dinsdag t/m vrijdag: 8:29 - 17:29 uur
Sobota i Niedziela / Zaterdag en zondag: 9:59 - 17:29 uur

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)