POLISH VERSION Młodość ma swoje prawa, tak zwykło się mówić i jest w tym mnóstwo racji, warto korzystać z tej swobody, ale również war...

One day Baby we'll be old.

/
3 Comments
POLISH VERSION

Młodość ma swoje prawa, tak zwykło się mówić i jest w tym mnóstwo racji, warto korzystać z tej swobody, ale również warto czasem zastanowić się , jak to bedzie kiedyś...za lat parę. 
Może warto pomysleć o tym aby,np. ustąpić miejsca w autobusie czy tramwaju osobom starszym, bo kiedyś najprawdopodobniej będziemy oczekiwać tego samego.. 
Niestety nie tylko nasze ciało, ale i nasz organizm z wiekiem się starzeje, więc nawet proste rzeczy moga wymagac podwójnego wysiłku. 
Niemniej jednak nie zamierzam tu pisać o negatywach starości ale o jej plusach. Tak, plusach :)
Bo starość to nie tylko choroby, ale również piekne chwile spędzone na ławeczce w parku, spacery wzdłuż zielonych alejek , żarty i w końcu chwilę dla siebie. Mozna zwolnic , zadumać się, przyśpiewywać stare piosenki i żyć po swojemu. 
Niegdyś bałam się koncepcji starości, ale wszystko zależy od tego , jak sami do tego podejdziemy. 
I jak ją postrzegamy. 
Poniższa pocztówka reprezentuje te plusy i pokazuje, że starość też może być zabawna :)
A para przyjemnych staruszków, zawsze wzbudza we mnie sympatię. 


ENGLISH VERSION

Youth has its own laws, and is the reason a lot, you might want to use this freedom, but well worth the time to consider how it will be used ... for a few years.
Maybe you should think about that, for example, give way to a bus or tram older people, probably because we used to expect the same in the future ..
Unfortunately, not only our bodies, but our bodies age is getting older, so even simple things may require double the effort.
 
However, I'm not going to write about the negatives of old age but the positives. Yes, the positive :)
Because getting older is not only disease, but also beautiful moments spent on the bench in the park, walking along the green lanes, jokes, and finally a moment for yourself. You can free up, ponder, croon old songs, and live it your way.
Once I was afraid of the concept of old age, but it all depends on how we do this we take.
And as we perceive it.

This card represents the pros and shows that old age can be fun too :)
A pair of nice old people, always makes me sympathy.


You may also like

3 komentarze:

  1. Też mam sentyment do starszych par, w szczególności, gdy idą pod rękę i w parku, czy na ulicy nie wstydzą się dać sobie nawzajem buziaka, zwykłego buziaka. To jest mega piękne i zazdroszcze wręcz takim ludziom tej prawdziwej milosci ;) .

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam patrzeć na ludzi po 60-tce, idą za rękę, i dawają sobie buzi ! ;D to jest takie romantyczne

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)