Młodość ma swoje prawa, tak zwykło się mówić i jest w tym mnóstwo racji, warto korzystać z tej swobody, ale również warto czasem zastano...

Para staruszków na fotografii.

/
3 Comments

Młodość ma swoje prawa, tak zwykło się mówić i jest w tym mnóstwo racji, warto korzystać z tej swobody, ale również warto czasem zastanowić się , jak to bedzie kiedyś...za lat parę. 
Może warto pomysleć o tym aby,np. ustąpić miejsca w autobusie czy tramwaju osobom starszym, bo kiedyś najprawdopodobniej będziemy oczekiwać tego samego.. 
Niestety nie tylko nasze ciało, ale i nasz organizm z wiekiem się starzeje, więc nawet proste rzeczy moga wymagac podwójnego wysiłku. 
Niemniej jednak nie zamierzam tu pisać o negatywach starości ale o jej plusach. Tak, plusach :)
Bo starość to nie tylko choroby, ale również piekne chwile spędzone na ławeczce w parku, spacery wzdłuż zielonych alejek , żarty i w końcu chwilę dla siebie. Mozna zwolnic , zadumać się, przyśpiewywać stare piosenki i żyć po swojemu. 
Niegdyś bałam się koncepcji starości, ale wszystko zależy od tego , jak sami do tego podejdziemy. 
I jak ją postrzegamy. 
Poniższa pocztówka reprezentuje te plusy i pokazuje, że starość też może być zabawna :)
A para przyjemnych staruszków, zawsze wzbudza we mnie sympatię. 


You may also like

3 komentarze:

  1. Też mam sentyment do starszych par, w szczególności, gdy idą pod rękę i w parku, czy na ulicy nie wstydzą się dać sobie nawzajem buziaka, zwykłego buziaka. To jest mega piękne i zazdroszcze wręcz takim ludziom tej prawdziwej milosci ;) .

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam patrzeć na ludzi po 60-tce, idą za rękę, i dawają sobie buzi ! ;D to jest takie romantyczne

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)