Zwierzyniec to wyjątkowe miasto, jego walory zachwycają zarówno mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Miejscowość jest położona ...

Zwierzyniec

/
1 Comments

Zwierzyniec to wyjątkowe miasto, jego walory zachwycają zarówno mieszkańców jak i odwiedzających turystów.

Miejscowość jest położona pośród pięknych lasów Roztocza, piękne lasy, plaża czy inne  atrakcje zachęcają nas do wypoczynku zarówno aktywnego jak i biernego. Liczne ścieżki rowerowe czy spacerowe zachęcają do wyruszenia na wycieczkę i zaczerpnięcia czystego, zdrowego powietrza!

W samym Zwierzyńcu jest wiele miejsc, które warto zobaczyć: Kościół filialny p.w. Św. Jana Nepomucena, Zespół Rezydencji Plenipotenta Ordynacji, Browar, i wiele innych atrakcji zapewnią nam ciekawe spędzenie czasu. Odpoczynek na jednej z ławek nad stawem kościelnym w słoneczny dzień dostarczy każdemu odpowiedniej energii. Zawsze można także poleżeć sobie na piaszczystej plaży nad stawami echo i wykąpać się w jego orzeźwiającej wodzie.
A to tylko niektóre z walorów Zwierzyńca.
Miasto posiada dużą bazę noclegową i gastronomiczną, co jest znacznym ułatwieniem każdego turysty. Są tu organizowane różne spotkania artystyczne, przedstawienia, koncerty.

zwierzyniec


You may also like

1 komentarz:

  1. w Zwierzyńcu można zjeść jedne z najlepszych lodów w Polsce według mnie :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)