Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją parzymy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia ora...

Poranna kawa.Sposób picia kawy

/
0 Comments

Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją parzymy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia oraz indywidualne upodobania estetyczne i smakowe.

W dzisiejszych czasach mamy do wyboru ogromny asortyment naczyń do picia kawy - filiżanki, kubki, szklanki, papierowe i plastikowe kubeczki... Niektórzy piją kawę w szklankach do whisky i kieliszkach do wina, ponieważ wygląda w nich bardzo efektownie. To, po jakie naczynie sięgamy, zależy od sytuacji, pory dnia czy nastroju. Warto jednak wiedzieć, że kawa będzie nam najbardziej smakowała, jeśli zachowa ciepło przez co najmniej 15 minut. Najszybciej wystygnie w filiżankach i kubkach z porcelany, szklankach oraz w plastiku, a najdłużej zatrzyma ciepło w filiżance z kamionki. Nie bez znaczenia jest to, jak prezentuje się kawowy przysmak w danym naczyniu, ponieważ jego ładny sposób podania sprawi, że wrażenia smakowe będą bardziej intensywne.

kawa o porankuYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)