Atrakcyjne, kosmopolityczne miasto Malaga leży w Andaluzji, w pięknym zakolu zatoki. Pełna słońca Malaga jest miastem szerokich bulwaró...

Malaga, kosmpolityczne miasto szerokich bulwarów.

/
3 Comments

Atrakcyjne, kosmopolityczne miasto Malaga leży w Andaluzji, w pięknym zakolu zatoki. Pełna słońca Malaga jest miastem szerokich bulwarów, kołysających się palm, tętniącego nocnego życia, ciekawych muzeów i wspaniałych restauracji z owocami morza.
Przybrzeżny obszar jest uprzywilejowany poprzez swoje geograficzne położenie. Od północy chroniony przed wiatrem przez góry jest najcieplejszym obszarem Hiszpanii o najwyższej średniej temperaturze i 300-tu słonecznych dniach w ciągu roku. We wschodniej części krajobraz jest surowy i nieregularny ze skalistymi brzegami wchodzącymi w morze. Teren łagodniejszy i piaszczysty w zachodniej części, z dużymi plażami. Dzięki położeniu georaficznemu i turystycznemu urokowi jest jedną z najszybciej rozwijających się części Andaluzji.

Wakacje Malaga
You may also like

3 komentarze:

 1. Wygląda jak jakieś miasto z USA, Miami, NY..
  Piękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój opis, to normalnie idealnie się nadaje na ekskluzywne foldery reklamujące wakacje. Aż zachciało mi się słońca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto dodać, iż tą piękną pocztówkę otrzymałam od Grey'a , który spedził tam swój urlop.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)