...tych prawdziwych, ludzkich odruchach. O tych, które skrywamy w sobie i o tych, które ujawniamy na co dzień. Emocje - kontrowersyjny tem...

Porozmawiajmy o emocjach..

/
0 Comments
...tych prawdziwych, ludzkich odruchach. O tych, które skrywamy w sobie i o tych, które ujawniamy na co dzień. Emocje - kontrowersyjny temat naszych uczuć, naszego sumienia i naszych marzeń. Bywają i zaskakujące i całkowicie przewidywalne. Czasem siedzą w ukryciu przez długi okres, czasem bywają w gorącej wodzie kąpane, nieujarzmione. Zawsze wychodzą ludziom na przeciw. Tak, emocje definitywnie rządzą naszym ludzkim światem. Nawet gdy staramy się ich nie ukazywać, same wychodzą, po pewnym czasie, z ukrycia. 


Bywają piękne i bywają smutne. Bywają okrutne ale i pełne miłości. Tak jak ludzie są różni, tak różne bywają emocje. Dlaczego o tym mówię? Otóż dlatego,że pewna przemiła Kasia, przysłała mi dwie wspaniałe pocztówki, pokazujące jakże różne postacie w sposób dobitny ukazujące emocje. Wspaniałe zróżnicowane zestawienie ludzkich charakterów, ludzkiego stanu psychicznego w danym momencie, utrwalone na wieczność w fotografii. 


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)