Anna Geddes   Nikt nie przedstawia dzieci w taki zachwycający sposób jak australijska fotograf - Anne Geddes. W ciągu wielu lat wyks...

Anne Geddes - czarno biała fotografia na pocztówce

/
3 Comments

Anna Geddes 
Nikt nie przedstawia dzieci w taki zachwycający sposób jak australijska fotograf - Anne Geddes. W ciągu wielu lat wykształciła swój charakterystyczny styl. Jej miłość do dzieci znajduje odzwierciedlenie w fotografiach i tak jest odbierana na całym świecie.Poniżej małe zestawienie i prezentacja stylu Annne.  Aż chciałoby się powiedzieć "ślimak, ślimak - pokaż rogi..."

You may also like

3 komentarze:

 1. Może to i głupie, ale nie podobają mi się te zdjęcia AG, naprawdę. Odbieram to inaczej i ogólnie... Tak jakoś..

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też nie przepadam za jej zdjęciami. niemniej jednak jak tylko je widzę od razu teraz przypominasz mi się Ty, Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się bardzo cieszę, że w taki zacny sposób się Tobie kojarzę Agatko :)

  Karo - pomyśl innymi kategoriami, doceń sztukę. Z dziećmi pracuje się niezwykle ciężko - szczególnie z tymi małymi. Każdy odruch jest totalnie spontaniczny , a te zdjecia nie są zwykłe, nie sa jak każde inne. Sztuka polega na wyróżnieniu sie z tłumu, na ujęciu widza. Duzo o niej czytałam dobrych recenzji względem pracy z dziećmi.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)