Ludzie dzielą się m.in. na romantyków i realistów. Jednakże w każdym z nas jest coś z tych dwóch cech, które łączą się w jednolitą całość ...

Finland - Wschody i Zachody słońca

/
2 Comments
Ludzie dzielą się m.in. na romantyków i realistów. Jednakże w każdym z nas jest coś z tych dwóch cech, które łączą się w jednolitą całość i współgrają ze sobą. Ja jak i wiele kobiet na taj planecie, jestem definitywną romantyczką...ale...jestem realistyczną romantyczką. Lubie dać ujście marzeniom, fantazji, rozmyśleń. Lubie patrzeć na piękno i dostrzegać melodyjną puentę w śpiewie ptaków. Lubie czasami wieczorem napić się lampki wina, lubię posiedzieć na trawię patrząc się w białe obłoki mknące po błękitnych przestworzach. Lubie wiele rzeczy, które pozwalają mi się zrelaksować. Mimo to stąpam statecznymi krokami twardo po ziemi. Nie pozwalam aby iluzja i stany refleksyjne zdominowały moje życie, a im starsza, tym bardziej romantyzm staję się pojęciem odległym. Mimo to nie ma piękniejszego widoku od tego, który odnajdujemy nad morzem podczas zachodu i wschodu słońca. Po prostu nie ma :)


Ten fiński znaczek, stanowi już chyba popularyzację na forum. Dzieki temu wiem, że to większa kolekcja :
You may also like

2 komentarze:

  1. piękna kartka i zachod slonca cudowny, aż coś się na sercu robi, tak jakby dziwnie, jakby teskno...
    a znaczek bajeczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tęskno za takimi widokami Martuś? Przecież są, codziennie się z nimi stykamy, czasem tylko zapominamy ,ze są...czasem uciekamy przed naturalnym pięknem.

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)