Odcinek Las Vegas Boulevard o długości prawie 7 km, przy którym znajdują się najbardziej atrakcyjne kasyna i inne obiekty turystyczne. Pr...

USA - Las Vegas

/
5 Comments
Odcinek Las Vegas Boulevard o długości prawie 7 km, przy którym znajdują się najbardziej atrakcyjne kasyna i inne obiekty turystyczne. Przy kasynach położone są restauracje, hotele, galerie sztuki, parki rozrywki, obiekty sportowe, które umożliwiają całym rodzinom spędzenie wolnego czasu.
Nevada jest stanem z jednym z najbardziej liberalnych praw, jeśli chodzi o łatwość zawarcia małżeństwa. W prawie każdym kasynie znajdują się specjalne kaplice przeznaczone na śluby, są też liczne kaplice poza kasynami.


Mi osobiście Las Vegas kojarzy się głównie, z imprezami, hazardem, ślubami załatwianymi w 5 min, operacjami plastycznymi i studiem tatuaży INK oraz miniaturką wierzy Eiffla. 
To już kolejna pocztówka z podróży po Stanach od znajomej Filipinki o wdzięcznym imieniu Leslie. Przyznam,ze to niezwykle miłe,że podróżując po świecie wysyła do mnie pocztówki, pisząc tak jakbyśmy były dobrymi znajomymi :)

You may also like

5 komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)