USA w świecie PC jak zwykle nie zachwyca, a może ja się po prostu nie znam? Pierwsza jeszcze ujdzie w tłoku, a zasadzie nie jest wcale zła...

USA

/
6 Comments
USA w świecie PC jak zwykle nie zachwyca, a może ja się po prostu nie znam? Pierwsza jeszcze ujdzie w tłoku, a zasadzie nie jest wcale zła, jakby nie patrzeć mym preferencjom odpowiada. Natomiast druga....ehhh...przyjmijmy jednak, że ja sie nie znam :) 

You may also like

6 komentarzy:

 1. podoba mi sie druga pocztówka :) to zdjecie pochodzi z serii książek Bunny suicides czy jakos tak, w którym głowny bohater kreskówkowy popełnia samobojstwo na różne sposoby... dowcip dla tych ze specyficznym poczuciem humoru :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Owszem , kartka pochodzi z The Book Of Bunny Suicides i generalnie nie chodzi tu o poczucie humoru, ale o to,że ja w takowych pocztówkach po rpostu nie gustuje. Dostałam ją jednak od bardzo przyjemnej dziewczyny, z którą swapuje więc to mi to rekompensuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znasz się Cleo. po prostu. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Więcej biała niż czarna :P

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)