Kolejna i jakże inna od poprzedniej, pocztówka od bardzo miłej Tricii. Poprosiłam ją o jakieś afrykańskie zwierzęta, jako że dzika zwierzy...

Dzikie zwierzęta z Południowej Afryki

/
8 Comments
Kolejna i jakże inna od poprzedniej, pocztówka od bardzo miłej Tricii. Poprosiłam ją o jakieś afrykańskie zwierzęta, jako że dzika zwierzyna prezentuje się niesamowicie, a i bardzo zawsze fascynowały mnie filmy przyrodnicze z nimi w roli głównej. Sama Tricia pracowała przy Lwach i Słoniach, napisała,że chciałaby pracować z nimi przez cały dzień, że to niesamowite doświadczenie i jej największe marzenie. Napisała również,że ostatnio padał u nich deszcz przez dwa dni. Kurcze, w Irlandii miałaby tego deszczu definitywnie dość po pierwszym miesiącu ;) Choć nie mogę ostatnio narzekać. Dość dawno nie padało, pogoda iście wiosenna, tylko powietrze jeszcze chłodne, ale i tak pogodowy rarytas.

dzikie zwierzęta

znaczek z afrykiYou may also like

8 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać kiedy się ociepli aby z córką iść do ZOO. W końcu trzeba odwiedzać poznańską słoniarnię wybudowaną rok temu za ponad 40 mln.

  OdpowiedzUsuń
 2. fascynujące, to dobre określenie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. tygrysek jest najfajniejszy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie, bo nosorożce :P

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)