Nie mogłam się powstrzymać od skomentowania tego jakże oczywistego aktualnie faktu. Mamy złoto! Po 38 latach mamy złoto na Olimpiadzie Zim...

Olimpijskie Złotko

/
4 Comments
Nie mogłam się powstrzymać od skomentowania tego jakże oczywistego aktualnie faktu. Mamy złoto! Po 38 latach mamy złoto na Olimpiadzie Zimowej w Kanadzie w Vancouver, dzięki Justynie Kowalczyk. Do samej mety dzielnie walczyła z kilkukrotną złotą medalistką, norweską - Marit Bjoergen. Sam finał trzymał w niesamowitym napięciu, aż sama zaczęłam krzyczeć " Justynka dawaj, dawaj. Dasz radę! ". Właśnie takie emocję w jakimkolwiek sporcie nadają sens całej rywalizacji i satysfakcje z zdobytej nagrody. Kiedyś oglądając reportaż z ów Igrzysk, jedna z mieszkających w Kanadzie od 20 lat Polka, powiedziała, że największym dla niej marzeniem, jest usłyszeć tam Mazurek Dąbrowskiego, było to tuż przed występem Adama Małysza. Adaś zrobił bardzo wiele, możemy być z niego dumni, bo jest zdecydowaną chlubą polskiego sportu zimowego. Jednakże dziś w pięknej klasie wpięła się wyżej po samo złoto Justynka. 


Hallo, hallo....Telewizor wciąż włączony. Mamy kolejny medal - brązowy w Łyżwiarstwie Szybkim.!!!! Kto by się spodziewał?! Cudownie!!!Aktualnie mamy:

Złoty - 1
Srebrny - 3
Brązowy - 2


Jestem szczęśliwa. Cudowny emocjonujący wieczór. Cieszmy się ich szczęściem i naszym przy okazji :)


You may also like

4 komentarze:

  1. Fantastyczne widowisko! Brawa dla naszych dziewczyn!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Taaa, też to widziałem i jak głupi krzyczałem do telewizora. Wielki dzień nam wczoraj nastał i powinienem odszczekać to co wcześniej napisałem na swoim blogu o miernych wynikach Polaków. Hau, hau, hau!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. A mi się w tym dniu telewizor popsuł! Jak na złość! Ale oglądałem transmisję w internecie co chwilę odświeżając stronę bo nie miałem kodów aktywacji. Wrrrr...

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)