Jeszcze pare lat temu, gdyby ktoś powiedział mi, że będę miłosniczką filmów z gatunku si-fi, zaśmiałabym się mu w twarz. Wszystko się zmie...

Komplet 100 Pocztówek Fantastyki Naukowej.

/
0 Comments
Jeszcze pare lat temu, gdyby ktoś powiedział mi, że będę miłosniczką filmów z gatunku si-fi, zaśmiałabym się mu w twarz. Wszystko się zmieniło w przeciągu kilku ostatnich lat, kiedy to właśnie filmy fantastyki naukowej zaczeły mnie całkiem interesować i z przyjemnością zabierałam się za ich oglądanie. 

Przede wszystkim pobudzają wyobrażnię, pokazują rzeczy z pozoru nierealne, a nawet niemożliwe, ale czy rzeczywiście? Wizja przyszłego świata albo tego już istniejącego lecz w innej rzeczywistości i wymiarze, niczym prosto z "Matrixa", może nam dać do myślenia. W każdym razie, gdzieś tam głęboko, można nawet doszukać się jakiegoś sensu. 

Komplet 100 Pocztówek Fantastyki Naukowej

Nikogo chyba więc po tym wstępie nie zdziwi, że gdy zobaczyłam cały komplet 100 pocztówek z pierwszymi stronami z książek "Science Fiction" z wydawnictwa Penguin, musiałam je mieć! 
Są rewelacyjne i wciąż się zastanawiam czy rozesłać je w świat, czy zostawić dla siebie... 

Poniżej tylko mały przesmak tego co zawiera pudełko. 

 kolekcje pocztówek

Science Fiction Collection Postcards

pocztówki science fiction kolekcja

 Kosmos Pocztówka

women of wonder cover book

ape man space man

ilustracja sience fiction na pocztówce

postcard with Hoyle

 Kolekcja pocztówek fanatastyki naukowej

 Pocztówki z serii Sience FictionYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)