Modelina to bardzo wdzięczny materiał, chyba dlatego tak ją lubie. Istnieje wiele jej odmian, są takie, które są utwardzane pod wpływem te...

Jak zrobić dekoracyjne etykiety na prezenty? DIY z modeliny/gliny plastycznej.

/
0 Comments
Modelina to bardzo wdzięczny materiał, chyba dlatego tak ją lubie. Istnieje wiele jej odmian, są takie, które są utwardzane pod wpływem temperatury (często wypiekane w piekarniku), światła lub powietrza. Ta ostatnia to ta, którą właśnie stosuje, poniważ bardzo łatwo mi się z nią pracuje, tylko okres oczekiwania jest nieco dłuższy niż w przypadku tej zasychającej pod wpływem ogrzewania.

etykietki na prezenty diy z modeliny

Modelina kojarzyć nam się może z zabawą plastyczną dla dzieci, z drugiej jednak strony, to materiał, który często używany jest w sztuce przez plastyków. 
Ja co prawda żadnym plastykiem nie jestem, ale lubie tworzyć projekty diy i następnie dekorować nimi mieszkanie lub zwyczajnie wykorzystać je bardziej praktycznie, jak na przykład te tropikalne podstawki pod kubek, wisząca ozdoba z fazami księżycazłote liście, czy mała czaszka w klimacie boho. Wszystkie te projekty powstały z modeliny i mam je do tej pory w swoim domu. 
Zapraszam również na tutorial, aby móc zobaczyc jak powstały te etykiety, w sam raz na prezenty. Podobnie jak moje inne dekoracje z modeliny.

Jak wykorzystać glinę plastyczną?

dekoracje na prezenty

pomysły na prezent

modelina do dekoracji

diy z użyciem modelinyDIY with clayYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)