Często mówi się, że albo ma się, albo nie "rękę do kwiatów". Jak to jest naprawdę?  Ja zawsze twierdziłam, że tą "rękę&qu...

Jak pielęgnować kwiaty w domu?

/
0 Comments
Często mówi się, że albo ma się, albo nie "rękę do kwiatów". Jak to jest naprawdę? 
Ja zawsze twierdziłam, że tą "rękę" mam, potrafiłam zaopiekować się kwiatami, dbać o nie, podlewać, a nawet do nich mówić. 

Kwestia ta zupełnie się zmieniła, gdy zamieszkaliśmy w obecnym mieszkaniu. Tak jak w naszej sypialni wszystko rośnie jak trzeba, tak w salonie wszystko obumiera. Mąż więc twierdzi, że jestem w stanie zabić wszystkie kwiaty, ja twierdze, że to nie ja, tylko miejsce w jakim się znajdują. Jest to bowiem bardzo istotna kwestia. Samo podlewanie, nawożenie ziemi, przesadzanie i nawet prowadzenie monologu nie pomoże, jeżeli nie zapewni się naszej roślince idealnego dostępu do światła. Oczywiście i tu wszystko zalezy od rodzaju kwiata, czy rośliny, czyli jego potrzeb względem nasłonecznienia. Warto wziąć te czynniki pod uwagę, gdy następnym razem bedziesz chciała / chciał powiedzieć, że "nie masz ręki do kwatów" ;)

Jak pielęgnować kwiaty w domu?


Plants at Home

Plants at HomeYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)