Poczekaj! Zanim usiądziesz tutaj ze mną, zrób sobie pyszną kawę lub ulubioną herbatę, ponieważ zapraszam Cię na miłą pogawędkę. Pogawędkę ...

Flow - Magazine for Paper Lovers

/
0 Comments
Poczekaj! Zanim usiądziesz tutaj ze mną, zrób sobie pyszną kawę lub ulubioną herbatę, ponieważ zapraszam Cię na miłą pogawędkę. Pogawędkę o czym? O papierze!

Chciałabym Ci pokazać i opowiedź w wielkim skrócie o magazynie "Flow", czyli takiej gazecie, którą pokocha każdy miłośnik papieru w różnej postaci. 

Flow - Magazine for Paper Lovers

Jeśli marzysz o chwili relaksu i oddaniu się pasji, ale bez specjalnego tworzenia czegokolwiek, potwórzmy więc coś razem, ale tylko w naszej wyobraźni. Pomoże nam w tym odkryta każda kolejna strona, aż chciałoby się powiedzieć "Let's go with the flow!"

Magazyn bardzo twórczy i kolorowy, pełen inspiracji, ciekawych artykułow, pomysłów i przepieknych grafik oraz kolorowego papieru. Zawsze znajduje się w nim coś dodatkowego. Taki prezent dla siebie samego. Więcej o nim dowiesz się z mojej recenzji na filmiku

Flow - Magazine for Paper Lovers


Flow - Magazine for Paper Lovers


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)