Jesień dla wielu z was kojarzy się z tą ponurą i deszczową aurą. Dla mnie z kolei, jest to jedna z najbardziej kolorowych pór roku, chyba...

Powody, dla których warto lubić jesień.

/
0 Comments
Jesień dla wielu z was kojarzy się z tą ponurą i deszczową aurą. Dla mnie z kolei, jest to jedna z najbardziej kolorowych pór roku, chyba właśnie dlatego tak bardzo ją lubię, choć o jej zaletach mogłabym rozpisywać się naprawdę długo.

Jesień mieni się barwą kolorów, liście nie tylko opadają na ziemię tworząć wielobarwny dywan usłany tuż pod naszymi stopami, ale również sprawiają, że parki i lasy wyglądają o tej porze roku, niezwykle pieknie i ujmująco. Z przyjemnością wychodzimy więc do takiego parku czy lasu, nazbierać bukiety z różnobarwnych liści, kasztany i żołędzie. Tym samym zapewniamy rozrywkę na świeżym powietrzu nie tylko sobie, ale i naszym pociechom.

Rain is just confetti from the sky

Jesień, to również okres zmian i przemyśleń. Coraz chętniej zasiadamy wieczorem przed telewizorem lub książką, w ręku trzymając ciepłe kakało czy aromatyczną herbatę. Przykrywamy się przytulnym kocykiem, zapalamy świeczki - nie powiecie mi, że tego nie lubicie. Jest klimat! 

To również pora na przygotowanie pysznych posiłków z dodatkiem sezonowej dyni, której samk osobiście bardzo lubie. Pomyśl więc jeszcze raz, czy rzeczywiście jesień jest taka straszna i czy rzeczywiście tego deszczu jest tak dużo, jak myślisz ;)  


Rain is just confetti from the sky

Rain is just confetti from the sky

Rain is ...

 znaczki z usaYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)