Ostatnio na rynku pokazały się piękne drewniane małe małpki, zaprojektowane przez Kaya Bojesena. Taka drewniana dekoracja, lub jak kto wol...

Pocztówka z małą małpką.

/
0 Comments
Ostatnio na rynku pokazały się piękne drewniane małe małpki, zaprojektowane przez Kaya Bojesena. Taka drewniana dekoracja, lub jak kto woli zabawka, zaprojektowana została z długimi, chwytnymi łapkami, tak aby można ją zawiesić np. na półce. Dekoracja dość charakterystyczna, a cała wesoła prezencja zwierzęcia sprawiała... że chce się małpować - i to we wnętrzu ;) 

 Dlaczego o niej wspomniam? Poniższa pocztówka przywołała mi ją od razu na myśl. Ta mała małpka jest bowiem niezwykle urocza i aż chciałoby się ją zabrać ze sobą. Słodka prawda?

 pocztówka z małą małpką

Wszystkie produkty z kolekcji Kay Bojesen to projekty z duszą. Drewniane zabawki zaprojektowane lata temu przez znanego, duńskiego projektanta, mają na celu obudzić w swoich użytkownikach dziecko, przywołać wspomnienia z najmłodszych lat i skłonić do beztroskiego podziwiania zabawnych form. 
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)