W samym sercu Gdańska – Głównym Mieście – warto zwiedzić mieszczańskie wnętrza Domu Uphagena, Dwór Artusa, czy Ratusz Staromiejski. Droga ...

Gdańsk- jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

/
0 Comments
W samym sercu Gdańska – Głównym Mieście – warto zwiedzić mieszczańskie wnętrza Domu Uphagena, Dwór Artusa, czy Ratusz Staromiejski. Droga Królewska poprowadzi przez karty historii od Bramy Wyżynnej i Przedbramia z Katownią, przez Złotą Bramę, aż po Zieloną Bramę nad Motławą. Ulica Mariacka i Piwna oczarują urokiem gdańskich przedproży i rzygaczy.

miasto w Polsce Gdańsk

Galeria sztuki, wystawy, bursztyny, plaże, gdańskie lwy i Panienka z okienka… Warto poczuć się jak gracz na planszy historii – aby wygrać Gdańsk, koniecznie trzeba przejść wszystkie pola. Na końcu czeka każdego cenna nagroda, która warta jest poświęcenia czasu i zdartych zelówek. Nagrodą tą będą wspomnienia, które pozostaną w pamięci każdego turysty. A więc w drogę!

pocztówki z Gdańska

Gdańsk na pocztówcezwiedzanie Gdańska
Gdańskie muzea
Muzeum Narodowe, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Centralne Muzeum Morskie, czy Muzeum Archeologiczne – to tylko oficjalne nazwy, które kryją w sobie wiele placówek o różnym charakterze na terenie całego miasta. Katedra Oliwska, Kościół Mariacki, Kościół św. Katarzyny – każdy opowiada inną historię, przyciągając rzesze turystów zgłodniałych duchowych przeżyć.

Co warto zwiedzić w Gdańsku?

Zobacz więcej na www.gdansk4u.pl


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)