Pocztówki reklamowe nie są specjalnie popularne w Postcrossingu, jednak istnieją osoby, które je kolekcjonują. Miałam kiedyś taki przypade...

Zestaw interesujących pocztówek reklamowych.

/
0 Comments
Pocztówki reklamowe nie są specjalnie popularne w Postcrossingu, jednak istnieją osoby, które je kolekcjonują. Miałam kiedyś taki przypadek, że wysyłam pocztówki do kogoś kto interesuje się marketingiem i reklamą. Takie pocztówki były dla niej bardzo wartościowe, dlatego uważam, że nie powinniście ich pomijać, tym bardziej, że często są pocztówkami darmowymi, a niekiedy nawet dość atrakcyjne wizualnie lub treściowo.
Kiedyś przedstawilam Wam własne przykłady na to jak je również można zmodyfikować na własne potrzeby i zrobić z nich coś zupełnie innego.

pocztówka reklamowa


Przedstawiony zestaw czterech pocztówek pochodzi ze strony www.boomerang.nl, były pocztówkami darmowymi i są reklamą, która zachęcać ma do kupna elektrycznych skuterów i rowerów. Jak zauważyliscie i co ja również zauważam po jakości papieru i stylu, są wykonane profesjonalnie i z lekkim humorem.

advertising postcard

reklama na pocztówce

pocztówka reklamowaYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)