ENGLISH VERSION  I received a package of   DCN gallery with interesting black and white postcards depicting various images of ...

Competition & DCN Gallery

/
12 Comments
ENGLISH VERSION 

I received a package of DCN gallery with interesting black and white postcards depicting various images of the Polish landscape. I decided to also share them with you :)
I'm organizing a contest in which you can win 5 different postcards from dcngallery.

What you need to do to take part in the competition:

- To like my page on facebook MemoriesThatRemain or if you don't have Facebook add my blog to watch.
- To like page on facebook DCNGallery.
- Write in comments what you like most postcards, what is your favorite.


POLISH VERSION

Otrzymałam przesyłkę z DCN gallery z ciekawymi biało-czarnymi pocztówkami przedstawiające różne obrazy krajobrazu Polskiego.  Postanowiłam się nimi podzielić również z Wami. 
W związku z powyższym organizuje konkurs w którym do wygranią bedzie 5 rożnych pocztówek z dcngallery


Co nalezy zrobić , aby wziać udział w konkursie: 

- Polubić moja stronę na facebooku MemoriesThatRemain lub jeśli nie posiadasz facebook'a dodać mój blog do obserwowanych. 
- Polubić stronę na facebooku DCNGallery 
- Napisać w komentarzu, jakie pocztówki lubicie najbardziej, co jest Waszym faworytem. 


3 winners will be chosen at random, are also predicted a consolation prize :)

Good luck :)
 

3 zwycięzców zostanie wybranych losowo , przewidywane są również nagrody pocieszenia :)
Powodzenia :)


Finish - 13/08/2012


You may also like

12 komentarzy:

 1. polubione na facebooku
  Jeżeli chodzi o pocztówki, to lubie wszystkie, ale najbardziej przedstawiające jakieś widoki, czy to zachody, czy to miasta.. obojętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mateq123:
  Najbardziej lubię flagi, widoczki i sport:)
  Z tych najbardziej do gustu przypadła mi kartka 2, 3 i 10 (liczyłem te 2 pionowe koło siebie jako 2) - są świetne!

  Facebook - oba polubione

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne fotki:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. zdecydowanie pocztówki przedstawiające góry, ponieważ zawsze - bez względu na to czy są niskie czy wysokie - zapierają mi dech w piersiach.
  chociaż nie powinnam chodzić po górach ze względów zdrowotnych to nie wyobrażam sobie swojego życia bez wędrowania, wspinania i tych chwil kiedy nie mogę złapać oddechu. nie wyobrażam sobie życia bez tych oszałamiających widoków, kiedy czuję się taka malutka, jedynie okruszkiem nie tylko w kosmosie, ale i w samych górach. na tych wysokościach jestem po prostu wolna - od swoich trosk, zmartwień, problemów, bo tego bagażu nigdy się ze sobą nie bierze.
  bywam w górach, chodzę po nich i chłonę ich piękno od 19 lat. większość mojego życia to wyjazdy w góry, kombinowanie jak tu w nie wyskoczyć choćby na chwilę i jaki szczyt tym razem spróbować zdobyć.

  "Góry oczyszczają, wymagają oczyszczenia.
  Góry oczyszczają z egoizmu i samolubstwa z zarozumialstwa i pychy.
  Góry stanowią wspaniały teren zdobywania.
  Góry uczą szukania, uczą cierpliwości, wierności w szukaniu.
  Oczyszczają z egoizmu, gdy trzeba się dzielić kawałkiem chleba czy kostką cukru lub gdy trzeba rezygnować z własnych planów by ratować drugiego często nieznanego człowieka.
  Człowiekiem gór nie jest ten, który umie i lubi chodzić po górach ale ten, który potrafi żyć w dolinach.
  Gdy człowiek czuje się jak karzeł wobec ogromu gór i gdy poznając samego siebie, swoje wnętrze, swoje możliwości, swoją niewystarczalność zdobywa krok za krokiem, jedną z najcenniejszych cech ludzkich -pokorę, która zdobyta w górach potem owocuje w dolinach.
  Właśnie wtedy kiedy na pytanie -po co chodzisz po górach- jesteś zakłopotany i nie wiesz, co masz odpowiedzieć to właśnie wtedy dajesz dowód, że szukasz nieznanego!"

  jeszcze jako kilkunastolatka ze świątyni brata Alberta przepisałam sobie ten tekst do swojego zeszyciku i choć minęło już tyle lat te słowa nadal są prawdziwe.

  i właśnie dlatego, że tak kocham te góry, a nie zawsze mam okazję w nie wjechać kiedy chcę, zbieram pocztówki z górami, dzięki czemu mogę na nie popatrzeć w każdej chwili i nie tęsknić tak bardzo za tymi przeszywającymi do szpiku kości wiatrami, śniegami po pas, palącym słońcem, absolutną przedwieczną ciszą na szczycie, ale i tym cholernym tłumem turystów niedzielnych, przed którym zawsze staram się uciekać :)

  przepraszam, że znowu się rozpisałam, zawsze zadajesz takie pytania, nad którymi zaczynam sięza bardzo zastanawiać.
  a oba fanpejdże oczywiście ulubione.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej lubię pocztówki ukazujące kulturę innych państw, np. poprzez stroje, żywność, artystów etc. Lubię także kartki ze stolic, oraz te przedstawiające zabytki UNESCO.
  Pozdrawiam! :)
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to najbardziej lubię kartki nawiązujące do danego kraju. Mogą to być jakieś "symbole narodowe" typu chodaki - Holandia, może to być charakterystyczna dla tego kraju fauna i flora, mogą to być ukazane zwyczaje, przesądy, dania (z przepisami!), budynki, miejsca historyczne... oprócz tego bardzo lubię reprodukcje starych fotografii. Raz dostałam jedną taką przepiękną i byłam zachwycona! (http://www.postcrossing.com/postcards/FI-1360617)

  Pozdrawiam,
  szauuu

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko co trzeba polubione :P:D
  Uwielbiam pocztówki z widoczkami, przedstawiająca miasta i najsłynniejszymi obiektami w kraju/mieście :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje ulubione kartki to reprinty lub reprodukcje pocztówek ze zbiorów muzealnych. Bardzo podobają mi się ukazane na nich namalowane miasta lub inne częsci krajobrazu. Lubię także krajobrazy wraz z zachodami lub wschodami słońca.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne, przepiękne, magiczne... kocham obrazy w czerni i bieli =]

  OdpowiedzUsuń
 10. Takimi najnajnaj pocztówkami są dla mnie te ukazujące pociągi i tramwaje (ach, ta moja słabość do transportu torowego ;)). Tuż za nimi są te ze stadionami i mostami.
  Zresztą - każda pocztówka, którą wyciągam ze skrzynki, powoduje szybsze bicie serca :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pocztówki są inspiracją.
  Pocztówki to czyjeś wspomnienie, przeżycie, przygoda.
  Tego w nich szukam- obojętne, czy jest to uchwycone na zdjęciu z przodu kartki czy są to słowa, zapisane na jej odwrocie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne chwile,zapach,muzyka,klimat - kocham pocztówki, które przynoszą te rzeczy ze swoim przybyciem. Najbardziej cieszą mnie z obrazem gestów ludzkich. Uwielbiam przypatrywać się na pocztówce zdjęciom oczu, dłoni, mowy ciała.
  Przekazują tak wiele, bez użycia zbędnych słów.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)