Ludzie składają się w większej części z kolekcjonerów, z podziałem na poszczególne grupy, w zależności od tego co kolekcjonują. Do jedne...

Somochód z przeszłoscia.

/
4 Comments

Ludzie składają się w większej części z kolekcjonerów, z podziałem na poszczególne grupy, w zależności od tego co kolekcjonują. Do jednej z tych grup przyporządkować można kolekcjonerów samochodów, ale i ich można podzielić na różne gałęzie , w końcu rodzai samochodów mamy dość sporo. 
Moje spojrzenie na pojazdy 4 kołowe jest czysto kobiece. Powinien być ładny i funkcjonalny. Najlepiej z klasą. Niewielkie mam pojecie o całej reszcie niezbędnych rzeczy i gadżetów..
Niemniej jednak i ja , w tym czysto kobiecym spojrzeniu, mam swoje prestiżowe faworyty samochodowe, takie które zawsze wzbudzają mój zachwyt i przykuwają uwagę. Są to stare klasyki. Te bez innowacji technicznych, te tak mało komfortowe i niebezpieczne, a jednak bogate w swojej historii i formie... 

You may also like

4 komentarze:

 1. Mamy dokładnie takie same preferencje na temat samochodów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie, ja też lubię samochody, które jednak mają duszę i niosą ze sobą jakąś historię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lepiej bym tego nie ujęła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Poluję na taką.. może keidyś :)

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)