Jeszcze tylko kilka dni i znów będę nad naszym pięknym polskim Bałtykiem. Pewnie nie zobaczę ludzi opalających się na plaży i dzieci robią...

Baltic Sea

/
3 Comments
Jeszcze tylko kilka dni i znów będę nad naszym pięknym polskim Bałtykiem. Pewnie nie zobaczę ludzi opalających się na plaży i dzieci robiących babki z piasku, pewnie nie zachlysnę się promieniami słońca, i nie pozbędę się ciepłej kurtki ale .... je zobaczę, popatrzę w bezmiar jego rozciągłości , zadumam się, zatęsknie.... Nie mogę się doczekać :)


You may also like

3 komentarze:

 1. Nie byłam nigdy nad Bałtykiem w czasie zimy, ale myślę, że też wygląda imponująco.
  Szkoda tylko, że nie da się poskakać przez fale, to moja ulubiona rozrywka nad morzem niemal od czasów pieluch :D

  Miłego odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsza kartka co prawda nie jest w moim typie, ale kolorystyka mi się niesamowicie podoba. ten fiolet jest hipnotyzujący!

  a jak się pospieszysz to promieniami słońca i tak się zachłyśniesz, bo ostatnio coś nad morzem słonecznie. i całkiem przyjemnie biorąc pod uwagę porę roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro lece, więc mam nadzieje, że w niedziele trochę tego słońca zakosztuje i tego morskiego powietrza (choć mroźnego).

  Laaraine - dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)