Milan (Mediolan) jest uważany za drugą stolicę Włoch. Jest jednym z najbardziej znanych miast na świecie. Sklepy są tu fantastyczne i jes...

Milan, druga stolica Włoch

/
4 Comments
Milan (Mediolan) jest uważany za drugą stolicę Włoch. Jest jednym z najbardziej znanych miast na świecie. Sklepy są tu fantastyczne i jest to idealne miejsce, aby spędzić cały weekend na zakupach. W Milanie są świetne restauracje; Włoskie, Francuskie a także inne kuchnie z szerokim wyborem win i innych napoi. W nocy Milan budzi się do życia, ludzie przychodzą do barów, kawiarni i nocnych klubów gdzie bawią się do rana. Jest tu również wiele zabytków kultury takich jak cudowna katedra Brera, galerie sztuki oraz Ostatnia Wieczerza Leonarda. Mimo, że większość turystów przyjeżdża tu na zakupy, warto odwiedzić Galerie Vittorio Emanuele z butikami sławnych projektantów mody. W Milanie czynne są również markety na świeżym powietrzu, dla łowców okazyjnych cen. Wybór hoteli jest ogromny jest dużo oferujących tanie noclegi. 

mediolan włochy

You may also like

4 komentarze:

 1. lubię ten format pocztówek. a Mediolan mam nadzieję zobaczyć w końcu w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniłaś layout :D
  Byłam we Włoszech, ale nigdy w Mediolanie. Ba! Nawet do Rzymu nie dotarłam...
  I też lubię ten rodzaj pocztówek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja lubię ten format pocztówek :D
  A tak swoją drogą - Mediolan kojarzy mi się z butami :D Włoskie buty to jednak coś :D Nigdy nie byłam nawet poza granicami kraju... Ale może już za jakiś czas, eh ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Włochy, wszystko co włoskie :)
  mi piace questa cartolina, bella! :)

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)