Chciałabym aby te wszystkie skrzynki należały tylko do mnie i abym codziennie znajdywała w nich małe co nieco z różnych zakątków Świata....

Germany - Bielefeld. Międzynarodowy zjazd postcrosserów.

/
2 Comments

Chciałabym aby te wszystkie skrzynki należały tylko do mnie i abym codziennie znajdywała w nich małe co nieco z różnych zakątków Świata. Jak widać skrzynki mogą być różne. Małe, duże, kolorowe, kwadratowe i podłużne...jak widać skrzynki także mogą stanowić ozdobę. Taki mały pudełkowaty Świat, który cały czas , od zarania dziejów towarzyszy naszym domostwom. Ja nie posiadam skrzynki. Mam za to "skrzynkowaty" lufcik u drzwi frontowych, a wszelkie skarby postcorssingu lądują na ziemi w ciepłym mieszkanku. Niemniej jednak, chciałabym mieć tradycyjną skrzynkę i wbiegać do mieszkania po magiczny kluczyk do wrót światowych doskonalości.


Ta powyższa pocztówka bardzo dużo dla mnie znaczy, a w szczególności wpisy ludzi , którzy tak jak ja kochają postcrossing. Dziękuje Genku za Twoją pamięć. 
You may also like

2 komentarze:

  1. Myślę, że karta bardzo by się spodobała naszemu Mikis'owi

    OdpowiedzUsuń
  2. Super te skrzynki, pasowałyby do mojego płotu ;)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)